View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 16 feb 2011, 08:57:48
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Vin acum musafiri Fulgule cat pentru 3 ani,tu ai grija de tine ca o sa treci tu cu bine si peste musafirii astia
Asa a zis si al meu ,cica astia vor sa recupereze ,si eu l-am intrebat de ce nu au mai venit si el mi-a povestit ca pana sa moara tatal lui acum 6 ani ,veneau in fiecare saptamana ,dupa aceea nu a mai vrut soacra cred ca i-a fost greu si a avut nevoie de o pauza si acum au inceput din nou ! Gata pauza,mai rau este ca sunt toti de la sat si vrand ,nevrand raman mai multe zile !
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Pupici cumnatei tale ,inca nu lucreazaSpor in tot ceea ce ti-ai propus
O sa o pupacesc,inca nu Vidia ,ca nu a invatat limba bine ,am inteles ca in Girona unde este ea se vorbeste limba catalana ! Mersi sa stii ca am nevoie de spor azi ca trebuie sa am viteza ,dar vad ca nici la sport nu am intrat ,nu imi mai vine sa ies de la voi ,vreau sa citesc macar tot de ieri .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]