View Single Post
  #3245 (permalink)  
Vechi 23 sep 2012, 07:42:37
Sabine_28's Avatar
Sabine_28 Sabine_28 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 89kg
Mesaje: 5.609
Aprecieri acordate: 645
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 497 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 2)

Neata fetelor,

Vin si eu cu meniul de ieri, nu sunt prea mandra de el, dar asta este, de azi sunt 100% cuminte, promit

Md: omleta cu surimi ( nu pot sa zic ca m-a dat pe spate, in nici un caz nu e gras, mi-a placut mai mult crud decat in omleta, deci in salata cred ca e mai bun
cacao cu lapte si indulcitor ...bun
G : iaurt 0% , tarate de ovaz, indulcitor si esenta de migdale ...a fost bun, o sa-mi mai fac, si cred ca asa mi-ar placea si branzica 0%
P : 2 copanele de pui la gratar, legume fierte si 1 ardei copt
G: 250 gr budinca cu ciocolata
C : branza cu rosii si ardei
G: 3 bucatele de cioco 85 % si 2 guri de cola normal stiu ca nu e voie, dar a vrut prietenul meu sa-mi faca o surpriza si se suparase pe mine ca nu vroiam sa gust macar

Deci ieri a fost dezmat total , mi-am facut toate poftele de dulce si cioco
Sper sa nu ma afecteze asa de tare, oricum ma cantaresc abia marti, cand deja voi avea o zi de PP.

Va pup, o duminica frumoasa si fara tentatii
__________________
" Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti. " - Jim Rohn
Sabine_28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2417 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]