View Single Post
  #33 (permalink)  
Vechi 16 feb 2011, 08:59:17
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna Ane ,ce bine arata ,mi-as dori si eu un living asa ,dar intai casao zi buna
Pai e livingul nostru
Felicitari pt interviu! ...

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Pup Anes multa sanatate si tie ,parca am citit ceva ieri ca te luase si pe tine un pic raceala ! Multumim arata tare bine mobilierul ,eu deja mi-am instalat funfuletul in ea dar nu stau mult ca trebuie sa fug la sport !
Tu te simti mai bine deja, de te apuci de sport?! Sincera sa fiu si pe mine ma bate gandul sa bag ceva pedalat ... ... cu toate ca nu mi-e chiar bine

Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
....
Anes si Fulg ....multa sanatate ...vad ca incepti sa iti revi....hai sa fim sanatoase in casuta noua si vesele , sa fuga virusii ........pup ...si o zi buna va doresc tuturor...
Multam!
Pai sa fuga virusii!!O sa-i pun eu pe fuga cu mult gref si ceaiuri cu lamaie
O zi faina si tie!

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Neata fetelor si bine v-am gasit in casuta noua . Anes ne-a pus un coltar pe masura ,sa avem loc toate
Sper sa avem loc toate

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Fulgut mic ,cum te mai simti ,vad ca acum si Anes e racita si Emy.Pai ce faceti fetelor?
Pai iaca ne dam de la una la alta virusii virtuali

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul


...
vai, anes, ce mai ture de alergări s-ar face pe afară pe sub copacii ăia bătrâni... da, place la mine cu living spre terasă!

....(
Ma batea gandul sa amenajez o camera si pt fitness ... ... dar am zos ca si asa vine primavara si iesim prin curte
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]