View Single Post
  #335 (permalink)  
Vechi 20 ian 2012, 01:16:08
Sushi's Avatar
Sushi Sushi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 1.67cm, 74kg
Mesaje: 45
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Wow, ce nebunie totala cu pozele! Cine ar fi crezut?
Bine ca ai explicat care e faza ca eu chiar nu mai intelegeam nimic - daca te acuza cineva de ceva sau daca iti atragea cineva atentia ca poza ta ti-a fost furata. Oricum, esti super draguta.

Acum dupa toata discutia asta mi-e si teama sa-mi mai postez poze pe net. Nici pe facebook, nici aici pe site nu mi-am pus si acum vazand toata discutia asta parca imi pare bine ca am actionat asa.

Normal, daca fotograful tau si-ar fi pus semnatura pe poze ar fi fost mai greu de copiat - trebuiau prelucrate in photoshop ca sa ii scoata semnatura... Faptul ca iti circula poza pe net nu e neaparat o tragedie, atata timp cat nu apare pe siteuri de o moralitate indoielnica sau cand altcineva se da drept tine si si scrie diverse lucruri pe net care nu ti-ar face o reclama buna. Of, sper sa iti rezolvi chestia asta cat mai curand. Nu vreau sa fiu paranoica da multi oameni si-au pierdut jobul pentru povesti din astea incurcate. Oricum, nu cred ca va fi cazul tau.

Mult succes.

Atata timp cat ai facebook-ul privat si nu-ti postezi pozele pe tot felul de site-uri sau concursuri gen " Esti frumoasa? Pune o poza si intra in top 10 " - " Pune o poza sa vezi cum iti sta cu o tunsoare noua " si tot felul de prostii.

Am auzit explicatia ta. Poate daca trimit un mesaj tipei care se da drept " tu ", si-mi va raspunde, auzim si partea ei.
Inaltimea este incorecta. Sushi, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat