View Single Post
  #3442 (permalink)  
Vechi 05 dec 2010, 11:00:41
danasonrisa's Avatar
danasonrisa danasonrisa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: help...vreau sa slabesc :D

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Buna Dano ce mai faci?
Ce face prunculetul din burtica?
Acuma ca fetita mea face nani fac cu bici, la noi toata ziua a plouat si e asa de urit, voua va doresc o seara placuta si aveti grija de voi. Pup
Buna Marinuta! Ce imi place, nimeni nu mi-a mai spus asa Eu fac bine, am fost la Iasi vineri, Bobo are acum 18mm (fata de 7,8mm sapt trecuta), mi s-a dat sa fac primele analize (552lei), insa important este sa fim sanatosi! Si la noi a plouat urat, dar de aseara de la 17 s-a transformat in ninsoare, acum sunt 3 grade minus si e zapada! Azi ce faci?
Citat:
Anterior postat de cristi2201 Vezi mesajul
Buna Dana, acum am vazut ca mi-ai raspuns si aici. Iti multumesc inca o data pentru felicitarile tale, insa pasul pe care l-am facut este unul foarte mic, dar incurajator pentru mine. O sa am nevoie de ajutorul vostru. Fiti rele fetelor cu mine nu ma scapati din ochi .
Buna Cris! O calatorie incepe cu un PAS! Nu te scapam din ochi, fii sigura de asta
Citat:
Anterior postat de changeneeded Vezi mesajul
Buna...sunt noua pe aici si as vrea sa intru in gasca :ds....Am mai slabit si alta data dar nu am reusit sa ma mentin. Vreau sa slabesc 7 kg in aproximativ 2-3 saptamani dar mi-e destul de greu avand in vedere ca familia nu ma sustine si ca nu prea rezist tentatiilor...
Buna si bine ai venit! Spune-ne te rog ce varsta ai, ce papi, faci sport? Ceea ce ti-ai propus tu este cam mult, indicat este sa slabesti maxim 4-5 kg pe luna
__________________
Jurnal danasonrisa