View Single Post
  #3443 (permalink)  
Vechi 15 nov 2010, 21:14:58
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
ASTEPT, te pomenesti ca mi-ai pus vreo pictura cu vreo conopida pe ea?!
...nu avem voie sa scriem prostii,ca as fi scris conopi...Nu maaaa,ceva inloc de cutia de margarina....ca doar nu te-ai duce cu tabloul la servici.....

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Nu ne-am vazut de cand aveam 100 kg si acum am cu 10 mai putin, insa mi-am dat toate hainele , am alta garderopa, iar el a vazut una dintre pozele puse pe site, care o am acum si la avatar la mess si apoi mi-a cerut sa-i trimit niste poze pe mess si a ramas uimit de schimbare in general. Pricepusi?
partial...........unde e plecat,in America?

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Da, Damo, dar vezi ca Rozi mai are un scop de atins, sa se intalneasca cu mine si se lupta serios cu mesajele, sa ajunga la o mie ca sa putem schimba datele de contact!!! Apoi ne mai luptam si in kg, ca vorba ta, site-ul e pt....viitoare slabute!
Asa e, eu nu avusai timp de explicatii,aveam pestele de curatit si painea de framantat....

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Cam asa ceva, mai ales craiovencele astea capoase!!!
Dupa ce ca am mancat pe verde, un amestec super gustos de fasole verde fiarta cu salata verde, ceapa verde si marar, tot tu te bosumfli?! Pai, iti dau si tie daca vrei, iti pun in cutia de margarina!!!
....nu merci....

Citat:
Anterior postat de zuzi Vezi mesajul
dar ce tu ai iaz cu peste sa dai la toata lumea,atunci poate faci un ocol si vii si pe la mine cu ceva peste
Vin,daca imi platesti tu drumul......am Dunarea in chirie....

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
1 passat variant,1 dacia breck,1 ford mondeo,1 passat berlina....doar primele doua sunt ale mele,a treia a lui fi-miu,a patra a fetii
Crissa uitai....mai am o motocicleta Kawasaky-ninja ,o motocicleta de teren makadam si vre-o 3 bicicolete ,o pereche de patine de gheata ,doua barci pt Dunare....si doua picioare....

Ultima dată editat de Slabuta; 15 nov 2010 at 22:58:11.