View Single Post
  #3444 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 17:09:43
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de pasiune Vezi mesajul
BAVOOOOOO! LA AMANDOI! Nici nu vreau sa ma gandesc ce copil o sa aveti cu scoala
Daca ai stii cat am cautat pe aici o varza mai buna si dragalasa.... dar degeaba, ziceai ca sunt mingi de fotbal . In schimb mi-a promis o prietena ca imi da in timpul saptamanii viitoare frunze de vita de vie, ca are la congelator....dar tot din RO ca abia s-a intors.
De fiecare data cand se duce una din noi in RO luam muraturi, zacusca, Vegeta, varza murata sau frunze de vita de vie si .....Magiun Dar de Topoloveni de cand sunt la dieta

In seara asta o sa fac o "Pizza Smucita cu Ciuperci Indragostite" (cea fara aluat de pe site)
Si Dani vrea sarmalute in foi de vie, dar n-am de unde sa scot acum. O sa mai astepte pana la toamna
S-ar putea sa fac si eu pizza, ca am vazut niste poze tare frumoase si mi-a plouat in gura.... nu mai zic de Dani, el e pofticiosul sef in casa.
Ciuperci indragostite nu stiu daca mai am, dar poate mergem la cumparaturi
Pana una alta, o sa fac niste sport pe eliptica, macar 30 de minute, apoi dus... si dupa aia invatat scrie pe mine.

Ma bucur ca mi-a trecut alergia rosie de pe fata, se vede treaba ca medicamentele scumpe valoreaza fiecare banut.

Va pup si abia astept bilantul de luni la concurs !
__________________