Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3556 (permalink)  
Vechi 15 mar 2013, 14:14:40
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mateod Vezi mesajul
Am , inteles sefa RAPORTEZ, 3 antrenamanete sap asta, ieri pauza, azi cred ca cardio (banda+steper)si cateva abdomene si maine greutati probabil picioare. Duminica am o petrecere, deci va fi cu mancare si tiramisu, deci si dulce, va fi iar zi de trisat .
OOO, nu stiu ce sa zic de experimentul tau. Caloriile mele de mentinere sunt pentru mine undeva pe la 1500-1700 kcal/zi, degeaba sunt diverse calcule, organismul meu e mai lenes si peste ma ingras, deci am nevoie de control maxim. Ma gandesc sap viitoare ce fac... poate ca da. Ma bucur ca ai reusit sa scazi mancarea, cred ca e greu de la cat mancai, daca reusesti si azi si maine, esti pe calea buna.
Va pup fetelor si va urez week-end placut,
M-ai facut sa zambesc! Ma faci sa par o tipa dura si dominanta si nu sunt deloc asa..Oricum, important e ca ai inteles mesajul.E super tare ca ai petrecere duminica,ce ocazie buna de trisat!!! Trage tare la sala,trebuie sa castigi tiramisu prin transpiratie!
Nu imi este asa de greu cu redusul mancarii.Intotdeauna imi scade pofta de mancare cand sunt la menstruatie.Sunt intr-un cerc vicios in care slabesc intotdeauna aceleasi kg (de la 65 la 61) iar majoritatea kg le scad in prima saptamana a Cm, apoi incep sa scad mai mult la cm.De exemplu ieri dimineata aveam 65,azi am 63kg.Abia astept sa scad din cm.In cercul asta al meu ori sunt la slabit ori la ingrasat si niciodata la mentinere.Trebuie sa invat cum sa ma mentin la 60-61 kg.Teoria o stiu, dar e greu cu practica..


Sa ai un weekend placut!
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui mara_merkel:
mateod (15 mar 2013)