View Single Post
  #364 (permalink)  
Vechi 10 iun 2020, 19:32:29
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Căsuta slăbuțelor active

M-am tinut de planul pt cina, exceptie facand painea... Iar am bagat paine la salata La zeama de la salata, de fapt.

Sport a fost cu Fat Blaster 30 min, 15 min HIIT Tf si 10 min pt brate. A fost intens, la HIIT, mai ales. Am inceput, conform bratarii, relaxat, apoi 10 min au fost cu aerobic si punctul culminant in intensitate, 4 minute anaerobic. Puls 163 Dar ce senzatie!

Pacat ca mai calc in strachini cu painea asta care pana acum ni mi-a dat batai de cap. Si trebuie sa ma mobilizez serios pentru weekenduri. Cand sunt acasa, sunt bine, mersi. Cand pleca la tara, dau cu bata in balta. Weekendul asta mergem din nou la socrii, continuam munca la baie si sper sa fiu serioasa si sa nu ma mai autosabotez cu mancat aiurea...
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui happygirldiana:
butterfly30 (10 iun 2020), nikytour (11 iun 2020), Zoe (11 iun 2020)