View Single Post
  #378 (permalink)  
Vechi 29 sep 2010, 18:22:46
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de symonycy Vezi mesajul
Hallo, fetelor!!!!!!!!!!!!
Am tras la greu chiulul ....am mai citit eu printre randuri, dar.....am vazut ca sunt si fete noi !!!!!!!!!!!
Buna seara Simonel drag si scump ! Fete noi cucuiete si dragute !
Citat:
Anterior postat de symonycy Vezi mesajul

Hai, cara mia, ca ma faci sa rosesc !!!!!!!!!!!! Nu-s chiar asa , am avut noroc de-o coafeza super meseriasa!!!!!!
Gabi este mult mai bine acum, e-n concediu medical toata saptamana, de-asta nici n-am mai intrat......si vrem sa ne mutam, am cautat locuinta, am gasit, sa vedem daca o mai si primim.
Mda, locatia unde am facut pozele este superba....si am avut si norocul sa avem un pozar profesionist. Tipul lucreaza la TVR, asa ca-ti dai seama ce aparatura avea....si cate idei. Super tare tipul!!!!
Tu ce mai zici?
Hai ca Emy are dreptate ! Esti superba si mireasa si asa in viata de zi cu zi !
Stia Ralu de ce s-a indragostit de tine !
Imi pare rau sa aud ca al tau sotior nu s-a simtit bine ,nu prea am mai intrat in alte parti sau jurnale asa ca nu stiam,sanatate multa .Sper ca tu esti ok stii la ce ma refer ! Al meu ingeras nu prea se simte bine de 2 zile si i-am facut programare pentru sambata sa faca analize la sange si ecografie abdominala !
Te cred si eu ca daca lucreaza acolo avea idei .Te pupic dulcic si sa stii ca ne-a fost dor de tine la toate ! Sa ai grija de tine !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]