View Single Post
  #3943 (permalink)  
Vechi 18 mar 2014, 11:35:46
bety's Avatar
bety bety este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: pitesti, Romania
Dieta: incerc sa mananc sanatos
Date: 162cm, 97kg
Mesaje: 3.073
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 89 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de nelabutas76 Vezi mesajul
Buna seara fetelor! Eu trebuia sa parasesc de mult grupa aceasta, dar nu pot. O sa mai raman cu voi o perioada! Bety draga, ma bucur ca ai luat taurul de coarne. Nu te lasa, o sa reusim cu toatele. Important e sa vrem! O sa fim cele mai frumoasa la vara, cand ne vom etala in constume de baie. Bafta in continuare!
Daaaaaa, sper ca de data asta sa reusesc.........ieri am inceput Rina,sper sa ma tin de ea......mai rau este ca vine Pastele..........si nu stiu daca pot rezista .....in acea zi am ziua de amidon fasole,cartofi,mazare
Un pas l-am facut ieri.........de duminica noapte nu am mai baut Cola ..........si am o sticla in casa,ca bea sotul....deci pot rezista
Citat:
Anterior postat de demonica Vezi mesajul
Buna dimineata, eu sper sa parasesc luna aceasta categoria de grupa. Sper ca si voi sa iesiti din aceasta casuta cat mai repede si cu o stabilitate a kilogramelor. Am inceput Rina 90 din 10 martie si am un minus cert de 2.4 kg pana acum asa ca va doresc si voua spor la topit kg si o zi faina
Felicitari ptr kg pierdute.........te astept pe aici sa mai vorbim de dieta asta.........de exemplu mie imi ies prea putine calorii cand le bag in calculator.......eu sunt satula ,dar e oare ok ? nu sar de 1200 kg ..........
__________________
Jurnal betty - lupta cu kilogramele.
bety, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2206 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1689 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1173 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui bety:
nelabutas76 (18 mar 2014)