View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 08:54:09
Anca77yvb's Avatar
Anca77yvb Anca77yvb este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 apr 2010
Locaţie: bacau, Romania
Dieta: numar caloriile
Date: 163cm, 74kg
Mesaje: 1.177
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 18 mesaje
Implicit Re: Jurnal RamonaDinescu

Citat:
Anterior postat de ramonadinescu Vezi mesajul
Deci dupa ani de plansete si regrete, m-am hotarat! GATA! STOP! TREBUIE SA FAC CEVA! Nu se poate sa tot ma gandesc ca sunt o victima, sunt asa din cauza mea! Deci EU trebuie sa fac ceva, nu sa astept sa vina un miracol si sa ma faca cum am fost la 55 de kg. Asadar dupa 4 zile de cautari orintre fel si fel de diete... m-am hotarat sa tin dieta RINA 90. Maine ar trebui sa fie prima zi. Sa vedem cum schimb un pic meniul pt ca nu imi place carnea mai ales pestele . La sport ma gandeam la zumba... dar si la inot!! Si in plus azi am primit o veste bomba: plec la mare pe 20!!! deci fetelor... am 10 zile sa dau cat de cat jos!! si mai o veste bomba... pe 7 august plec la Surduc o saptamana!! acolo iar dres de baie, inot, public deci am de lucru fetelor!
Ambitie am, stiu ca pot, doar ca nu am pe nimeni sa ma sustina decat pe voi, pt ca prietenul meu (care intre timp a devenit fostul) nu crede in mine, parintii, la fel, nici ei nu cred ca am sa reusesc!! Dar trebuie sa le demonstrez! Si mai ales sa imi demonstrez mie!
Au reusit atatea fete, si tocmai eu sa nu pot? Trebuie!!
Va pup fetelor! Si sa ne "scriem" sanatoase si slabutze!!

P.S.: Tratamente pt vergeturi? Am cateva pe burtica, si vreau sa dispara ca parca mi se face rau cand le vad!!! Si inca ceva: Daca se lasa pieptul dupa ce slabesc? Ce sa fac?
sa stii ca si eu cand am inceput mama spunea ca nu voi reusi , ca iar ma apuc si ma las ca de obicei ........ dar cand a inceput sa vada rezultatele imi cumpara ea manare de regim si orice vreau imi da ........... ea ascunde dulciurile ca sa nu le vad si sa nu fiu tentata ....... odata ce alti vad ce vrei cu adevarat te vor ajuta stai linistita ......dar sa iti dovedesti intai tie ca poti .. dupa primele 5-6 kg o sa vezi cat e de super si vei avea si mai multa ambitie ........... bafta multa multa .......