View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 27 iul 2010, 23:11:44
minouse's Avatar
minouse minouse este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal nathusyk - Voi fi o mama de invidiat

Citat:
Anterior postat de nathusyk Vezi mesajul
SALUT, DRAGA JURNAL
cred ca asa este bine sa incep. in primul rind as vra sa va spun ca imi pare enorm de bine ca fac parte din comunitatea slabutelor, spar ca fac, nu?
acu as vrea sa va povestesc cite ceva despre mine sunt o mamica si o sotie fericita. am o fiica de 2 ani si jumatate, o cheama Andra. o iubesc enorm si ea este tot ce am eu mai scump pe lume.
acum despre ceea ce ar trebuisa discutam noi aici, adica despre hotarirea mea de a slabi. da a venit un moment cind am vrut sa-mi dovedesc mie insami, si celorlalti ca sunt in stare sa fiu cea mai frumoasa si mai multumita de mine mamica, sotie, in fine femeie. acest sentiment a fost determinat si de faptul ca am adaugat si citeva kg, la cele deja existente, care nu ma multumeau nicidecum. asa am hotarit ca trebuie schimbat ceva, deci am inceput de la spect. da de la sppect, fiindca vrem noi sau nu vrem aspectul este cel ce ne determina, cel ce ne motiveaza, si etalonul cel mai des intilnit dupa care ne apreciaza ceillalti. si asa cautind pe net, o eventuala deieta, ceva sfaturi pentru a-mi atinge telul, am ajuns sa va cunosc pe voi. recunosc ca nu deodata m-am inscris, intii v-am urmarit, apoi am hotarit ca trebuie si eu sa fac parte din generatia de anul acesta de slabute. apoi totul s- derulat dupa acelasi scenariu ca si in la alte "colege" de breasla.
Buna
Bineinteles ca faci parte din aceasta comunitate
Sa-ti traiasca fetita si sa fiti sanatosi cu totii
Iti doresc mult noroc in lupta cu kg si te voi sustine pe cat cu putinta
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live