View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 14 oct 2010, 15:55:25
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Pastile slim & fit

salut.
eu am luat pastile si ma bucur ca am renuntat la ele la timp.nu sunt bune de nimic doar iti distrug organismul.intr-adevar am slabit ceva dar numai atunci.cum le-am oprit cum am sarit la oala de mancare.ele pe moment iti taie pofta de mancare.cred ca in perioada aia nu depaseam 600 calorii...tin minte ca cele pe care le luam eu erau pt 3luni si dupa fiecare cutie terminata era cate o pauza de o sapt...cei drept nu am luat 3 luni ca mi-am dat seama ca nu sunt bune de nimic.ba chiar m-am ingrasat foarte tare cand am renuntat la ele.
te sfatuiesc sa nu faci si tu prostia mea ca vei regreta enorm.inceara sa schimbi stilul de viata.mananca mancare sanatoasa si fa sport.oricat de putin conteaza foarte mult.uite spre exemplu acum tin o dieta gasita aici pe site si in 2luni am slabit 8.5kg fara sa ma infometez si acum stiu sigur ca am gasit drumul cel bun si voi ajunge la ce mi-am propus cu stilul asta de viata.
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat