View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 30 nov 2010, 13:02:27
talutchen's Avatar
talutchen talutchen este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 29 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Ghana
Vârsta: 46
Dieta: dieta mea personala
Date: 154cm, 66kg
Mesaje: 27
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ce ati folosit dupa nastere pentru ingrijirea voastra?

despre creme,daca se intimpla sa nu fie bine inchisa rana de la operatie si ustura inca indiferent ca a-ti fost taiata jos sau la burta puteti folosi eu am folosit o crema nu dau numele firmei ce o produce ci doar ce contine:mercurialis perenis..puteti intreba la farmacie daca au..pt ca sa se vindece frumos operatia dupa ce s-a inchis si nu supureaza ca sa arate bine e buna si pt vergeturi care defapt sunt tot un fel de cicatrici, exista tot o crema la care nu dau numele producatorului se numeste kelofibrase dar numai pe o operatie care deja s-a inchis sa se aplice sau pe vergeturi..crema de mai sus'(mercurialis perennis fiind pt operatiile deschise inca care supureaza)...pina si crema pt sini in germana brustwarzen salbe nu dau numele producatorului ca sa nu incalc regulile sunt oricum de la diferite marimi la pliculete si diferiti producatori este foarte buna si pt vergeturi si de ex pt nasul rosu pe care-l avem iarna cind e foarte frig afara, eu le dau la copii daca ii doare iarna de la sters nasul si trece imediat, sau orice fel de rana , o folosesc si pt riduri pt ca contine diferite uleiuri si vitamina e si e foarte groasa...
talutchen, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1698 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1181 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat