View Single Post
  #4007 (permalink)  
Vechi 14 oct 2011, 22:08:10
Lala26's Avatar
Lala26 Lala26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Si eu care credeam ca dupa o saptamana o sa am zeci de pagini de citit Se pare ca nimeni nu prea mai are foarte multe de spus.. si ca sa fiu in ton, eu ce sa va zic...ca sunt conforma (cu o exceptie am avut o zi in care am fost in vizita si a trebuit sa iau o bucatica de prajitura de casa facuta special pt mine..of of) , dar mai greu cu orele...am un program uratzel nu am avut net, de aceea nu am mai intrat,dar sper ca de saptamana viitoare sa imi rezolv. Astazi cand am ajuns mirosea in toata casa a placinta cu mere !!! Si dupa ce m-am suparat ca ma ispiteste, mama mi-a replicat ca doar nu isi tine sotul fara placinte pentru nebuniile mele ca doar se strica merele !!! Si uite asa..parca vad ca maine sunt tentata, iau o bucatica, apoi 2, ajungand la sfarsitul zilei sa mananc din toate cate...mult !! ((
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]