View Single Post
  #403 (permalink)  
Vechi 19 sep 2011, 16:46:58
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Da, si-mi place de mor!

Incearca sa inlocuiesti branza cu legumele care-ti plac, stiu ca esti cam pretentioasa, dar gasesti tu ceva acolo.
Eu am mancat multe fructe, chiar am inlocuit masa de pranz cu fructe sau chiar MD, unde n-am avut chef sa gatesc. Sincer mananc ca trebuie sa mananc si zic hai inca putin si inca putin si per total ajung sa mananc prea mult. Si pt ce NU STIU! Si greseala cea mai mare care o fac, cinez f tarziu si mereu rontai cate ceva la film. Obicei prost cules de putin timp. Ma trezesc cu burta plina, ma culc cu burta plina, senzatie f naspa, eu nu-s obisnuita asa. Si cand ma gandesc ca inainte de abia atingeam 1100 calorii, doar cand bagam nasul in porcarii treceam cu brio, iar acum depasesc cu muuult. Macar de mi-ar fi foame.
Da..pt cina imi fac o salta mai mare cred!!numai vreau branzaaaa
Dar mi-e dor de mancarea gatita mie vreau tocanita..chestii de genu asa ca de maine introduc fructe ca sa pot manca cat mai repede o mancare calumea!
Si eu..ajung pe la vreo 1200-1300 kal desi nu vreau..si uneori nici foame n-am..dar mananc din obisnuinta, si cand ii vad pe astea lu scoala cu sandvishuri si slabii...
Eu cand ma uit la filme incerc sa beau apa sau cevastiu ca e greu cu mancarea
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



Răspuns cu citat