Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #405 (permalink)  
Vechi 19 mai 2009, 23:38:09
tanya's Avatar
tanya tanya este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2009
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 55
Dieta: montignac personalizata
Date: 154cm, 61.7kg
Mesaje: 1.247
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Asa am zis si eu, concursul este facut pentru a ne ajuta in problema pe care o avem nu sa ne certe...

Ai dreptate, si eu as vrea 20 de puncte dar cateva kg in minus. In fine luni faptele vor vorbi de la sine, cine va slabi conform cu target-ul propus inseamna ca s-a tinut de treaba si isi merita pe deplin pozitia in lista participantelor. Pe mine m-a bucurat a;tceva. Cat am studiat ieri rapoartele fiecarei din noi, am observat un lucru.

Unele din noi au facut progrese imense, tu de exemplu, ai fost cu mici abateri foarte cumintica si mi-a placut tare mult de tine, dar si alte fete au fost foarte harnicute si eu cu asta am ramas, bucuria ca sunteti pe drumul cel bun.

Si cum zice Tanya, si zice bine, putina competitie nu strica. Dar sa nu exageram. Suntem prietene, nu dusmance.
Un lucru n-am facut noi inca..nu ti-am multumit pentru implicarea ,sustinerea si munca depusa in calitatea ta de moderator .Esti ''slabutica noastra'' Multumim !
Imagini ataşate
File Type: jpg Album cura slabire 1Mai 2009 127.jpg (87,1 KB, 6 vizualizări)
tanya, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1779 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1262 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1005 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat