View Single Post
  #4055 (permalink)  
Vechi 13 aug 2010, 08:56:52
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
flori ....din cauza lui dofto...ma doare asa piciorul...deci:

-pt petele de pe buza mi-a dat doua solutii + crema cu FPS 50+ (1 crema preparama de farmacista...ambele cu efect de peeling)
-iar pt "bataturile" de pe 2 degetele (care de fapt sunt ca niste negii mici si multi)...mi-a dat ceva soluti..cica scap de ei...problema e ca pana acum nu ma durea nimic..doar ca era ca o bataatura...dar acum ma arde tot timpul (iti dai seama ieri cand am alergat, in adidasi s-au presat degetele...groaznic dar sper sa merite efortul


referitor la calarie...si eu am facut 2 ani.....si l-am batur pe iuby meu la 1 concurs..am luat locul 2....dar apoi mi-a dat calul...si am renuntat...am zis ca nu imi rup oasele cu cal nou...ca apoi iar sa-l dea(apropo 1 an am luat la trante.... )e super fain sportul asta...dar iti trebuie fffoarte mult timp la dispozitie...
Pai poate te dor bataturile tocmai de la tratament, poate isi face efectul. Ca atunci cand incepe sa te manance o rana pentru ca se vindeca. Ai si tu grija si cred ca mai bine ar fi sa lasi degetutele la aer cat se poate de mult, sa eviti adidasii, tenesii... zic si eu.

Uff, ce urata treaba cu calul ! Eu nu suport sa ma despart de nimic drag mie, ma atasez repede. E un sport greu, insa mie mi se pare si elegant si mai ales imi place ca este implicat si un animalut. Iubesc la nebunie animalele, iar caii mi se par deosebiti, sunt niste animale superbe si puternice
__________________
Jurnalul Flori