View Single Post
  #406 (permalink)  
Vechi 19 sep 2011, 23:17:36
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Da..pt cina imi fac o salta mai mare cred!!numai vreau branzaaaa
Dar mi-e dor de mancarea gatita mie vreau tocanita..chestii de genu asa ca de maine introduc fructe ca sa pot manca cat mai repede o mancare calumea!
Si eu..ajung pe la vreo 1200-1300 kal desi nu vreau..si uneori nici foame n-am..dar mananc din obisnuinta, si cand ii vad pe astea lu scoala cu sandvishuri si slabii...
Eu cand ma uit la filme incerc sa beau apa sau cevastiu ca e greu cu mancarea
Pai si la Sb1 poti manca tocanita, ca-s atatea legume permise.
Ti-ai facut salata?
Da ce bine, eu inaintea nu aveam nici un stres, dar nu stiu ce-i cu mine, nu ma regasesc. Nu-mi ies lucrurile cum vreau.

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Bunaa Alina
Da am fost ocupata nu am mai intrat deloc pe site,da n-am abandonat,weekendu asta am mancat aiurea tare muulte prostii..am fost la botez,am sarbatorit un an de la nunta..multee acus pun si niste poze
TE puup
Hey, hey! Cine-i pe aici!!! Nu-mi vine sa cred!!! Welcome back!!!
Cum a fost la botez?
Felicitari scumpa si la cati mai multi ani impreuna!!!

Ti-am pus o floricica, are cul. toamnei, sper sa-ti placa!

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Gata fetelor..am bagat si o multime de poze....
Bine ca ai avut cu cine sa te mai iei la vorba,ti-a tinut companie Alexandra...
Eu...am mai zis ca am dat-o in bara cu regimul dar macar am facut f muult sport..de azi am intrat iar pe circuite cardio e f muult de munca dar e bine..de maine o sa-mi faca si meniu zilnic,antrenoru asta de vis ca m-am plans lui astazi ca in ultima vreme ma abat f tare in weekend si numai bine ca ma ajuta si el ..poate asa o sa fiu mai stimulata
Tu Alina cum esti..vad ca te-ai mentinut bv tie...
Ma duc sa vad.

Da, Alexandra e o scumpica! Ca si tine de altfel! Chiar daca nu prea vb cu ea, imi este tare draga.
Nu-ti mai face griji, tu esti la mentinere si-ti mai permiti cate ceva. Ce atrenor dragut.

Eh, eu am niste pase de nu ma inteleg nici eu, nu stiu ce vreau + ca au aparut altele. Eu sunt cu gandul in alta parte, suspin dupa un tip, altul dupa mine si tot asa.

Sper sa-mi dau peste mana asta odata ca mananc necontrolat, nu-mi este foame si tot mananc. Da ma mentin, n-am mai avut oscilatii si e ok, dar nu asta-i scopul meu, nu stiu cand o sa vina ziua sa zic GATA.

Imagini ataşate
File Type: jpg pt aniv.jpg (6,1 KB, 0 vizualizări)
File Type: jpg hp.jpg (7,6 KB, 1 vizualizări)
File Type: jpg lma.jpg (14,1 KB, 1 vizualizări)
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat