View Single Post
  #408 (permalink)  
Vechi 27 sep 2011, 15:22:19
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Multumesc ff mult pt floare...imi plac culorile toamnei la nebunieeee!!!
Da ce ai patit??te-ai despartit de iubit,iar acum suferiti aman2???ce se petrece acolo???incearca sa nu-ti versi chiar tot oful in mancare ..stiu ca e cam greu...dar trebuie sa poti ..chiar imi pare rau sa aflu ca esti melancolica,,,sper sa trei peste cat mai curand posibil..si sa aflu ca esti ff happy
Am si eu cateva nelamuriri ...azi imi fac hummus,am luat naut la conserva si e f bun de mancat si asa adica e moale si nu cred ca mai merge fiert..nu???si apoi am vazut ca reteta din meniurile de aici are cam mlte calorii....eu o sa pun iaurt slab si nu mai pun ulei..ca sa fie mai slabut.e bine oare??...mi-e asa poftaaa..acus ma duc sa-l prepar...am o gramada de treaba azi...si nush cand mai ajuns sa manac si pranz..
V-am pupacitt
Cu placere! Ma bucur daca ti-a placut.
Eeii, sunt despartita de mult de el. Nu sufar, chiar nu simt nimic pt el. Si nu vreau s-o tin asa, nu ma vad cu el, nu simt nimic pt el, si cu toate ca stie, tot spera la ceva. Eu nu-l inteleg deloc!
Problema e ca-mi sta mintea la altul, dar daca ma ignora 2-3 zile uit si de el.

Imi pare rau ca-ti raspund acum. Nu, nu mai este nevoie sa-l fierbi, doar sa-l treci pe sub jet de apa rece.
Cred ca a iesit f bun cu iaurt, naut, usturoi, suc de lamaie si un pic de ulei masline si condimente dupa gust. Nu te feri de ulei, iese f bun cu ulei si e sanatos, pune putin sa-i de-a gust.

Tu ce faci? Nu te-am mai vazut. Se pare ca esti din ce in ce mai ocupata. Cum iti merge la munca?

Pupici si tie!
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat