Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #41 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 10:20:00
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Ana92 Vezi mesajul
ma bucur tare ptr tine!vad ca la mine merge mai greu,dar asta e!asa ca melcul dar sigur!nu mai vreau diete minune cu 10 kg pe luna,si apoi 20 la loc!
miercuri am si eu zi de cantar si apoi vineri in concediu(sper sa ma mentin macar)si cand ma intorc sa nu fie mai mult!
o zi usoara la munca iti doresc si ma bucur ca ai reusit sa mergi la baie!stiu ca e nasol
Ms Ana!Hai k si la tine a inceput sa mearga ai vazut sapt trecuta ai dat 1kg.Dap nici eu nu mai vreau diete minunesunt satula de ele si de efectele lorBn cred k de data asta pt mine un avantaj a fost si faptul k nu am mai tinut dieta de vreo 3-4 ani si cred ca de aia s-a lasat organismul pacalit....uitase si el toate traumele prin care a trecut
Imagineaza-ti k eu am fost in vacantza in romania si tentatia era mare sa mananc de toate k nah dupa un an pe aici unde nu gasesti o gramada de mancaruri de la noi....dar am reusit sa ma mentin....am mancat si eu 2 mici,vreo 2 sarmalepana si dulce am mancat dar putin si am avut grija sa nu mananc cu paine si ma rog sa nu fac excese mari....asa si tu ai pofta de ceva gusti dar nu te apuci sa umpli burta k poi
Eu nu stiam cum e sa fi constipat si nu mai vreau sa trec vreodata prin astaAkm inteleg si eu prin ce trec o gramada de prietene care au problema asta frecvent...brrrr urat tare...ma bucur k am scapat
Pai la mine e usoara ziua k dimi nu prea vin ametiti astia sa joace...o zi usoara si frumoasa si tie
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......