View Single Post
  #415 (permalink)  
Vechi 01 iul 2010, 21:00:16
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

Citat:
Anterior postat de lauraely Vezi mesajul
Ooo! ZUMBA! SUPER
AM FACUT SI EU ACASA.
AM UN DVD CU PROGRAMELE ZUMBA.IL PUNEAM IN DVD SI FACEAM CAM DE 3 ORI /SAPT. NU AM MAI FACUT DE VREO 2 LUNI. DAR MI-ATI AMINTIT . IA SA MA DUC EU SA-MI SCOT DVD-UL .
spor la treaba!

te rog de acum sa scrii cu litere mici, este foarte greu de citit.
Citat:
Anterior postat de Grasuta Vesela Vezi mesajul
Buna seara fetelor!
In sfarsit mi-am facut un pic de timp sa intru sa ma laud ca este deja a-4a zi de regim si nu m-am abatut cu nimic.Vreau sa ma laud ca deja am slabit 2.5 kg si ma simt optimista.Dieta Monti este cea mai buna pt ca nu te infometezi deloc.Eu sunt de felul meu o gurmanda.....
felicitari
dar totusi cam mult 2.5 kg in 4 zile ai grija sa mananci min 1000 cal. stiu ca monti contrazice teoria caloriilor, si ca nu trebuie sa le numeri, dar totusi fii atenta sa nu infometezi organismul, adica <1000 cal
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]