View Single Post
  #416 (permalink)  
Vechi 11 oct 2011, 22:22:37
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Buna Alina
Nu prea am mai vb noi in ultima vreme,dar nu am mai avut timp sa intru...de cand lucrez abia apuc sa stau f putin la pc...sunt ocupata fara sa ma scuz...
Nu am mai slabt deloc dar reusesc sa ma mentin ...merg la sala de 3 ori pe sapt...nu mai pot merge zilnic...mai am zile cand pap mai mult dar asta e...
Tu esti bine?
Buna Ioana!
Nu te mai scuza...ma bucur ca esti bine, ocupata si ca mai dai pe aici.
Da sunt bine, totul la fel, nimic nou, am mancat multe porcarii azi.
Oho...3x/sapt...te invidiez draga! Eu n-am mai facut sport de muuult timp. Noroc cu mersul pe jos.

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Mi-am pus net la servici !!! ce bineeee
De acum sa vbm mai des...ce mai faci?cum merge cu dieta...mai e putin si gata concursul...macar ne-am mentinut Alina...te puuup
Ehe..acum nu mai ai nici o scuza. N-ai voie! Vrei nu vrei, te astept in jurnalul tau la un ceai/cafea/bere..ce-ti place tie.
S-a terminat ieri concursul. Ahh..a durut asta. Azi am mancat numai porcarii... facut in casa de mine, dar cu zahar brun, deci porcarii.
Da, tu esti slabuta, ce-ti pasa tie! Dar eu trebuie sa dau grasimea jos.
Te pupic si eu.
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat