View Single Post
  #42 (permalink)  
Vechi 15 sep 2010, 10:00:32
yor's Avatar
yor yor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2010
Locaţie: campulung, Romania
Vârsta: 56
Dieta: south-beach
Date: 169cm, 60kg
Mesaje: 66
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit

voi va mai tineti de treaba? ati mai dat jos ceva kg?

pot sa va spun ca eu sint harnica astazi este a4a zi pe care o tin pt a2a oara nu pentru ca mam ingrasat ci pentru ca vreau sa mai slabesc rapid inca citeva kg

de dimineata am mincat un ou cu o rosie cu icre si masline dar mai intii am servit o cana de ceai bun nui asa?

penru mai tirziu miam pregatit o supa de pui iar pt mai dupa masa cind va veni sotul voi servi niste varza facuta cu ulei de masline o ce bunatate

pe parcursul zilei mai am de mincat 1 iaurt asta ca desert

prajiturile stau pe dulapul de la bucatarie dar din ele servesc doar sotul meu si copilul pe mine doar ma ispitesc

si eu le voi face in necaz si nici macar nu ma mai ating de ele doar leam facut

si fructele cind deschid frgiderul parca miar face cu ochiul dar asta este miam propus ceva si voi reusi

timpul trece si va veni si timpul cind ma voi infrupta cu toate bunatatile astea
yor, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1540 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1023 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 249 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 16 sep 2010 at 11:57:53.
Răspuns cu citat