View Single Post
  #43 (permalink)  
Vechi 21 iul 2010, 11:40:18
1905's Avatar
1905 1905 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 07 iul 2010
Locaţie: Gernika, Spania
Date: 166cm, 52kg
Mesaje: 37
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Casnicia mea se destrama...

Sunt socata de atitudinea sotului tau. Esti foarte rabdatoare. daca eram in locul tau, probabil calculatorul era de ceva timp la gunoi. Buuun...Auzi, da´de ce tre´sa faci tu curatenie generala in fiecare duminica?? Ia-ti o duminica libera, pleaca de dimineata si mai vin-o seara. sa manance singur- daca mananca, sa stea singur si asa mai departe. Si tu, rasfata-te. Un masaj, o plimbare, cu vreo prietena la restaurant, la cafea, ma rog, ce-ti place tie. Nu-l mai rasfata atat si nu mai lua totul asupra ta pentru ca nu este normal.
NU UITA! INTR-O RELATIE SUNT DOI! Probabil deja ai vorbit cu el, sau cel putin ai incercat fara rezultat. Atunci, treci la fapte. Ignora-l. Sa vedem cat rezista.
Mie oricum nu-mi vine sa cred. Tu muncesti, faci curat, mancare, nu ai parte de viata sexuala activa, de mangaieri, de discutii placute, atmosfera relaxanta acasa...Cine te obliga sa suporti toate astea??

Ti-am zis, ai rabdare de fier! Felicitari.
1905, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
1905, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1663 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1146 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de 1905; 21 iul 2010 at 11:43:35.
Răspuns cu citat