View Single Post
  #44 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 19:27:56
claudiam's Avatar
claudiam claudiam este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 sep 2009
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 49
Dieta: dukan
Date: 165cm, 87.5kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Scorpia - Nu credeam ca dupa o nastere voi avea atatea probleme

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Fetelor, sunteti amandoua puternice, va admir!!Clau, ce individ e si fostul tau..are ce are cu tine da ce are cu bebele ala nevinovat si dulce?Si in poze parea asa afectuos..ce mai, aparentele insala.Faci bine cu procesul, copilul merita o viata cat mai buna si ajutorul banesc e binevenit, daca cel afectiv nu are bun simt sa i-l dea
O seara buna, fete dragi!!
multumim, ne-ai citit problemele aici. se pare ca si suportul moral e important in batalia cu kg mele noastre.
nu stiu despre ce poze e vorba caci eu nu am poze decat cu bebele meu. cu taicasu , nu.iar procesul nu este pt ajutor banesc caci imi prilejuieste acum cheltuieli suplimentare o fac pt copil si pt eventuala intrebare ?mami, eu de ce am liniuta in certificat?
iar copilul meu ati vazut ce dulceata este si este si cuminte pe cat e de frumos. dar degeaba, nu faci pe cineva tata cu forta.
si am uitat sa va spun ceva, mi-e si frica sa ma intalnesc cu individul si sa ma vada asa grasa.