View Single Post
  #464 (permalink)  
Vechi 12 nov 2010, 19:41:08
symonycy's Avatar
symonycy symonycy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iun 2010
Locaţie: Nürnberg, Germania
Vârsta: 46
Date: 158cm, 57.3kg
Mesaje: 2.128
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Hallo, fetele frumoase!!!!!!
Eu azi m-am simtit surprinzator de bine, asa ca am facut casa luuuna si alte treburi casnice .
Crina, nu am fost in luna de miere, am batut drumul spitalului si am mai avut si o gramada de musafiri pe la noi. Am scris mai detaliat in casuta 5, dar tu stii problema mea.
Emy, mi-ai luat-o inainte....ai fost la control. Las' c-o sa fie bine. Mie mi-a cam trecut de la sine.
Kika, nu-i bai, la cat suntem de multe si eu mai fac confuzii.
Angela, multumesc de informatii. Ceaiurile......esti o scumpa, am notat!
Vidia, sper sa fii bine, din cate am citit ai luat o decizie, sper sa nu fie prea furtunos week-end-ul tau.
Fulgule, dar ce tort de tort ai facut!!!!!! Ufff, de cand zic sa ajung pe la tine.....
Anes, ce week-end frumos ti-ai aranjat!!!! Felicitari pentru fetita!!!!!!O frumoasa!!!!!
Felicia, frumoase planuri profesionale!!!! Sa dea Domnul sa iasa totul asa, pe sufletelul tau!!!!
Gaby, nu te stiu prea bine, dar
Aly, te pupic muuult!!!!!!
Dana, eu iti doresc, ca ingersul sa stea cumintel acolo si la anul sa aveti cea mai mare bucurie!!!! Ai grija de tine si nu te stresa ca nu face bine la burtica!!!!
Imi cer scuze daca am omis pe cineva, dar nici pe mine nu ma mai ajuta memoria
Va doresc un week-end minunat ca voi, dragelor, eu s-ar putea sa nu mai intru ca maine avem o gramada de colindat, iar duminica vreau sa lenevesc cu sotiorul meu la tv, sa nu facem nimic, decat gaura-n pat de atata stat!!!!!
Va pupic!!!!!!
__________________
Jurnal Symonycy Jurnal SYMONYCY
symonycy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1818 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1301 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]