View Single Post
  #467 (permalink)  
Vechi 13 sep 2010, 13:17:31
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

de acord cu tine....deci sora mea e casatorita cu un italian dar ea nu a fost norocoasa k tine...are 47 de ani si de juma de an sta aks fara munk si nah asteapta luna de luna pensia maicasii....eu chiar nu o inteleg pe sormea de ce draq la luat si a mai facut si un copil cu el....e el baiat bun asa in sensul k nu e placut k om dar la anii lui nu are de nici unele....nu stie nici o meserie si mai joaca si la pariuri...important e k voi sunteti fericiti....vb aia pana la urma si dak vb de rau inseamna k va dau importantza
Vai de capu meu, dupa ce ca nu are bani mai si joacasa stii ca e boala grea asta..al meu lucreaza de la 18 ani, si-a platit singur 2 facultati, desi era singur la parinti si isi permitea sa faca pe"bamboccionele", a avut mandria sa aiba banutii lui
Deaia zic ca e diferit..Of, sora ta mai bine ar face ceva s ainceteze el cu jocurile, ca nu duce lanimic bun..doar sa se inrautateasca..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat