View Single Post
  #47 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 19:37:25
Scorpia's Avatar
Scorpia Scorpia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Rina 90
Date: 165cm, 75kg
Mesaje: 203
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Scorpia - Nu credeam ca dupa o nastere voi avea atatea probleme

Citat:
Anterior postat de claudiam Vezi mesajul
multumim, ne-ai citit problemele aici. se pare ca si suportul moral e important in batalia cu kg mele noastre.
nu stiu despre ce poze e vorba caci eu nu am poze decat cu bebele meu. cu taicasu , nu.iar procesul nu este pt ajutor banesc caci imi prilejuieste acum cheltuieli suplimentare o fac pt copil si pt eventuala intrebare ?mami, eu de ce am liniuta in certificat?
iar copilul meu ati vazut ce dulceata este si este si cuminte pe cat e de frumos. dar degeaba, nu faci pe cineva tata cu forta.
si am uitat sa va spun ceva, mi-e si frica sa ma intalnesc cu individul si sa ma vada asa grasa.
Asta te doare pe tine?
Ca te vede grasa? Nici sa nu te mai gandesti la asta ca nu merita!!!
Cu privire la liniuta pe certificatul de nastere....asta ma durea si pe mine foarte tare. Sa aiba copilul liniuta in dreptul tatalui. Si ce crezi ca am facut?
Din luna a doua de cand am aflat de sarcina pana in luna a cincea am luat 10 kg.
De stres, plansete nu mai zic.
Desi imi ziceam ca trebuie sa ma calmez pt bebe nu faceam decat sa plang si mai tare.
Din barbatul pe care l-am adorat acum 7 ani am ajuns sa nu-l mai suport!!!!
Sa se duca naibii la masa aia care nu a stiut sa-l educe si care il santajeaza emotional si sa stea cu ea.