Subiect: Tenia salvatoare
View Single Post
  #49 (permalink)  
Vechi 06 iul 2010, 14:51:30
minouse's Avatar
minouse minouse este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Tenia salvatoare

Citat:
Anterior postat de Clarice Vezi mesajul
Sincer nu inteleg de ce ar face cineva asa ceva! Este oribil, inexplicabil, trebuie sa fii de-a dreptul dus cu capul! La cate imagini am vazut cu acest parazit si la tot ceea ce am auzit asta se numeste suicid, treptat si in cel mai oribil mod posibil! Apoi, sincer, si mie imi piere orice pofta numai cand ma gandesc la ce a facut fata in cauza! Oricum, uitati ce am vazut pe youtube: http://www.youtube.com/watch?v=VY2O6RRMZFo&feature=related sper ca am voie sa postez link, nu? Sincer, cred ca unii oameni nu stiu cand sa se opreasca, totusi....sa mananci servetele? si intr-un local....la putinele kg pe care le are, ca pare mai mult moarta, nu alta.... Oricum, succes tuturor la un slabit SANATOS, cu sport, legume, fructe...... si jos prostia!!!
Din cate vad eu persoana ce a postat clipul spunea ca fata a facut chestia cu servetelul doar in gluma si ca mananca normal(acum nu stiu ce inteleg ei prin normal). Sper sincer sa fi spus adevarul si sa fi fost doar o gluma
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live
Răspuns cu citat