View Single Post
  #49 (permalink)  
Vechi 15 dec 2010, 00:39:16
Bread Pitt's Avatar
Bread Pitt Bread Pitt este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 78
Date: 190cm, 90kg
Mesaje: 81
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit Re: Calculator calorii - Adaugare/Modificare alimente

Am o semnalare de făcut pentru Slăbuţa. Cer scuze pentru deranj, dar am o mâncare într-un statul ciudat: Calorii: Mancaruri: Fasole batuta pentru cardiaci cu grupa sanguina B III, Lucia Aur - Calculator calorii - Slabute.ro

A trecut „parţial” de verificare Slăbuţei. Spun asta pentru că e încadrată în categoria „Mâncăruri cu legume”, dar are tot statutul „în moderare”, de vreme ce are altă culoare şi are butonul „Modifică”. Şi nici nu apare pe lista mea de validate. Fii aşa de bună şi dă-i o notă de trecere, pentru că am muncit la ea şi e o referinţă valoroasă în clasa ei. Am îndrăznit să fac semnalarea pentru că am pus-o exact acum 10 zile şi, între timp, au fost validate multe puse după ea.

Sărut mâna anticipat !
Bread Pitt, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Bread Pitt, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2648 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2131 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 2390 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat