Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #4913 (permalink)  
Vechi 18 dec 2012, 21:30:29
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Madame gata sportul?.........de maine incep si eu curateniaasa de nasol e cand nu ai poftao seara frumoasa
Da, uite de vreo 15 minute am terminat pachetul...
Vai Nic asa ma mir ca imi fac masaj de o luna imediat... eu care cel mult in astia 5 ani de cand vreau sa slabesc cel mai mult m-am tinut de el o saptamana... chiar m-am gandit la asta in timp ce mi-l faceam...
Ooooooooooooofffffffffffff vai chiar ca e nasol!!! Eu nu stiu ce am... n-am chef, n-am spor...pai alta data eram in focuri cu curatenia... imi facea placere sa ma apuc, ma simteam bine... acum zici ca e ca o pacoste mare ce-mi sufla-n ceafa!! Abia m-am miscat azi sa fac una alta... grosul e pe maine...
Tu incepi de maine deci... pff... spor...
Si tie scumpa... Tu ce mai faci acum? Eu cred ca imi trec meniurile si ma bag in pat... Sunt curioasa cat am mancat azi.
Pupici!
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]