Subiect: Jurnal Mika
View Single Post
  #4926 (permalink)  
Vechi 17 mar 2012, 22:54:05
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mika

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul
Buna fetelor..va multumesc din suflet pentru vizite si urari..noroc de voi ca mai treceti si mai stergeti praful pe aici..nu as fi vrut sa lipsesc din nou, atata timp, atat de des...dar din pacate nu e chiar dupa cum vreau

stagnez si eu de ceva timp la 66 de kg dar am rabdare..pana l aurma am scapat pana acum de povara a 10 kg...mai vreau inca pe atatea...pana la vara cred ca voi reusi..

fac de ceva timp niste exercitii destul de solicitante penru picioare..si am observat ca am inceput a ma mai subtiez la coapse..incet ce-i drept, dar sigur...
nu stiu daca va amintiti ca la un moment dat am postat poze cu o pereche de blugi cu cateva numere mai mici..pe care nu ii puteam trage mai sus de coapse..se pare ca acum cateva zile i-am tras pana sus..dar inca nu imi pot inchide slitul..si totusi, e un pas foarte important..asa ca....
cu incredere inainte!

va pup pe toate!
Heiiii...uite cine s-a gandit sa isi faca aparitia...
Tu stii cat de dor mi-a fost de tine scumpo...pff....
Sper ca de data asta sa nu mai pleci atat de mult....
Felicitari pentru scadere scumpa mea....wow...si pentru ca ai incaput in acea pereche de blugi care ne-a placut atat de mult...superb....mai ai putin si faci poze imbracata in ei asa cum am vorbit....
In rest cum esti draga mea?
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]