View Single Post
  #4975 (permalink)  
Vechi 22 mar 2012, 22:45:46
sandural's Avatar
sandural sandural este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 sep 2011
Locaţie: emden, Germania
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 158cm, 76kg
Mesaje: 273
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de Gea Vezi mesajul
LA MULTI NI!!!! Sa creasca mare si sanatos si sa va bucurati mereu de o familie reunita, implinita si fericita!


Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

LA MULTI ANI!!!
SA CREASCA MARE SI SA FIE SANATOS ,FERICIT ,NOROCOS!


[/URL]
Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
la multi ani!!! Sa va bucurati de el!!!
[QUOTE=aleka008;988759]Bravo! Acum se grabesc toti sa iasa, nu mai conteaza si ordinea
Citat:
Anterior postat de sandural Vezi mesajul
SA IMI TRAIASCA BAIATUL!DE AZI ARE 1 ANISOR,MANCAL-AR MAMA PE EL DE ZAPACIT CE ESTE EL [QUOTE]

La multi ani!
Citat:
Anterior postat de lulus07 Vezi mesajul
Fetelor, apuc si eu sa raspund cu intarziere! Ilincai ii ies molarii si caninii si foarte greu mai am timp sa fac orice altceva E foarte isterica si maraita mai tot timpul, nu stiu ce sa fac sa o ajut cumva! Asta e, trec si astea!

Imi pare rau! Insanatosire grabnica!

Grozav, Gea! Musai trebuie sa incercam si noi!

Si eu am inceput sa imi acord mai mult timp, mai ales de cand o ia soacra-mea pe asta mica (in weekenduri, uneori). Si e bine sa fii ceva mai egoist uneori, sa te pui pe tine pe primul loc. As zice chiar obligatoriu.

Doamne ajuta sa fiti ok in continuare!

E bun exemplul ei! Toate ar trebui sa facem asa uneori!
[


Noi avem un fel de saci de la Ikea, foarte incapatori. Sunt ca niste tuburi si costa parca vreo 25 ron

noi folosim Nestle Junior 1+. Pana la un an am folosit NAN 1, respectiv 2.

Da, este foarte corect. Eu la inceput nu i-am dat tocmaii din cauza asta, apoi asta iarna am dat storcatorul jos, am zis sa vitaminizez toata familia, iar acum cred ca o sa renunt iar la el...

La multi ani! Sa creasca mare, sa va bucurati de el!

Wow, Dorutza, cata activitate! Sunt invidioasa, eu nu am mai apucat sa fac sport de aproape 2 saptamani!!


Eu stiu ca se fierbe apa si se toarna peste pliculet in cana, se acopera si se lasa cat scrie pe cutie. Nu se fierbe. Iar miere e voie dupa un an. Nu stiu cat are fetita, scuze
Multumim frumos de urari,ma bucur de fiecare cipa petrecuta cu amandoi,de acum isi masoara varsta amandoi in ani,au crescut mari,si robi mai are putin si o ajunge din urma pe cleo
Citat:
Anterior postat de Gea Vezi mesajul
De ieri avem si noi doi dintisori Il asteptam pe al treilea care tot jos s-ar arata Ciudat...
daca nu m-au zapacit si pe mine maselele baiatului,4 odata i-au dat,i-au spart cate un coltisor la fiecare,in fiecare parte,a si slabit mititelul ca nu mi-a mancat cum manca el de obiceidar,tot raul spre bine,scapam repede si de crescutul dintisorilor...somnul meu,insa,nu stiu cand si-o reveni
Răspuns cu citat