View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 03 sep 2013, 08:57:09
divided5's Avatar
divided5 divided5 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Date: 168cm, 57kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Mi-a spus ca sunt grasa!

In primul si in primul rand vreau sa manac regulat.. la mine asta e problema majora. Nu am mese regulate si mananc foarte haotic. De ieri mi-am setat mesele principale la anumite ore si nu as vrea sa sar peste ele. asta a fost primul pas pe care a trebuit sa il fac. Sa dea Domnul sa ma pot tine si dupa ce ma intorc la servici. In al 2-lea rand ne-am hotarat cu sotul sa mergem la sala impreuna. De saptamana viitoare ne facem abonament. Si in al 3-lea rand vreau sa fac pilates acasa. Am avut o perioada cand faceam zilnic si m-am ajutat enorm. aveam picioare de gazela
Ah... si am uitat ceva... am aruncat toate sucurile negre pe geam (sunt dependenta de ele)
Am vazut ce comunitate frumoasa e aici pe site. Am scris mai mult pentru ca aveam nevoie de incurajari. aveam nevoie sa mi se zica: DA, se poate! eu am reusit, si eu am reusit... nu te da batuta. Si am vazut ca aici fetele se incurajeaza, nu sunt invidioase si se bucura una de succesul celeilalte. Si eu m-am bucurat de succesul fiecarei fete care a reusit si si-a atins tinta
Asa ca, succes tutuor si Doamne ajuta!
Acest membru apreciaza mesajul lui divided5:
diana87 (03 sep 2013)