View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 14 mar 2011, 11:35:29
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de Monica17 Vezi mesajul
Daaa...acum ai unde sa vii sa imi dai cate un sut in fund!

Da,sunt constienta ca mi-am chinuit organismul.. si de aceea acum am de suferit! Dar ce sa fac? Eram si eu mai micuta si mai inconstienta.
Te poti uita si in meniurile mele. Problema e ca eu nu fac sport constant.. uneori fac de 3-4-5 ori pe saptamana,alteori nu fac. E si o probleme pentru ca nu am mereu o camera libera la mine acasa in care sa fac sport. Din pacate! De-aia vreau neaparat bicicleta aia. Sa pedalez in nestire uitandu-ma cu ai mei la tv ..
Dar mai mereu merg cate 30-40 de minute pe jos.. si de acum,s-a mai incalzit si o sa incerc sa alerg de 3-4 ori pe saptamana
Cumva tre sa gasesti o modalitate sa faci sport frecvent...eu sincer ti-as recomanda sa iei bici aia dak zici k asa se rezolva problema spatiului si sa faci zilnic(cu o zi de pauza pe sapt eventual sambata sau duminik k tot e weekend)cate o juma de ora pe ea...dak mai poti si altceva bine...dak nu e bun doar juma de ora 40min de bici...nu te speria k nu o sa iti creasca muschii si nici nu o sa te supraantrenezidar o sa iti accelerezi serios metabolismul si asta o sa fie doar in avantajul tauSpor la invatat si la cucerit baietii la scoala
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......