View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 24 mar 2011, 20:57:58
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Situatiile jenante din cauza felului cum aratam

cam de prin clasa a 8a, mis e mai zicea ca vai m-am ingrasat, desi nah, ma dezvoltam, nue ram grasa.
apoi stiu ca si eu o data un baiat mi-a zis ca parca is porc de craciun, un copil din parc, nu-l cunosteam..
in clasa a 10 un coleg care eu eram cam indragostita de el, isi batea joc de mine si ma facea butoias, si imi zicea ca daca slabesc pana in clasa a 12a , se va combina cu mine.pff..
chiar si mama mea, vazandu-ma ca incercam sa ma abtin, cand aveam cateva kg in plus, si mai scapam la pofte, imi zicea, ca sa nu te aud plangand ca te-ai facut iar cat o vaca daca bagi atata in tine.. si ma certa daca ma apuca pofta de paine cu ceva seara.
f repede mi se modifica greutatea si se obs , deci adca puneam 2 3 kg se vedeau, si iaaar toti imi ziceau ca te-ai ingrasat. sau vai ce burta ai.. cel putin in ultimii ani, am fost in fiecare an, ba slaba ba grasa. oh..intr-un fel, baietii nu vedeau ca is mai plinuta, ca aveam sanii mari, si asta le lua ochii, se opreau cu ochii in sanii mei.
sau cum zicea unul numai sanii is de tine. sau unde iti e fundul..
nu prea am avut eu probleme cu jignitul,
dar o obs mai jignitoare din partea unei verisoare care mi-a zis ca vaaai ce umflata esti, pune-te pe slabit, am suferit, si m-a determinat sa pa apuc de slabit, si atunci am descoperit si site-ul, de la o fata
Răspuns cu citat