View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 15:09:32
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Rockin' Body by Shaun T

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
Salut!Eu sunt pe la sfarsitul acestui program al lui Shaun T si se vede clar ca am slabit mult din cm si ca mi s-a modificat frumos corpul!Eu l-am mai combinat cu Hip=hop abs si cu Brazil But lift si sunt foarte multumita de rezultate.Daca iti place dansul iti recomand acest program!
Sa ai spor!
Buna Super atunci Multumesc pentru raspuns :* Iti explica miscarile la inceput nu'i asa?Sunt cam neindemanatica cand vine vorba de dansuri O sa il combin si cu Hip Hop Abs atunci Am auzit si de Brazil But lift dar cred ca o sa'l las pentru mai sfarsit cand voi ajunge la perioada de tonifiere
Citat:
Anterior postat de puiu Vezi mesajul
Adina `14 eu m-am apucat sa fac rockin body........azi e prima zi...prima data m-am uitat si e f fain...dansezi mult..daR NUI GREU.....si am vazut ca are rezultate f bune
Hey Daa am vazut ca au slabit chiar foarte mult chiar si 57 pounds unii dintre ei :O Sper sa obtii rezultatele dorite cu el
Citat:
Anterior postat de justbelieve Vezi mesajul
Buna!
N-am auzit de acest program,dar de curiozitate am cautat pe net.Din cate am citit,are rezultate promitatoare.Mai ales ca am vazut si niste poze after-before care m-au lasat placut impresionata.
Merita sa-l incerci,de ce nu?N-ai nimic de pierdut
Da, asa e.O sa il incep de luni Multumesc pentru sustinere
Răspuns cu citat