View Single Post
  #5003 (permalink)  
Vechi 02 feb 2011, 13:14:04
somebody's Avatar
somebody somebody este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 164cm, 57.8kg
Mesaje: 1.409
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj I)

Buna fetelor!! Am zis eu bine ca nu pot tine pasul cu voi... cred ca am vreo 15 pagini de citit
Eu sunt tare suparata..am un mincinos in casa ...da, cantarul!! aseara mi-am cumparat un cantar electronic si de dimineata am aflat ca nesuferitul ala mecanic ma amagea..am 60,7 kg ..mama lor de kg! dadea bine la psihic cifra 5... asta e! acum am si mai multa vointa!
Mi-a placut ziua de ieri..am avut amidonuri si nu am simtit nicio clipa ca mi-e foame spre deosebire de prima zi de proteine. Azi carbo...am pregatit deja sosul pt paste si diseara cred ca-mi fac o clatita de ovaz cu mere calite cu scortisoara...yummy.


ma pun sa citesc din urma...pt cine nu si-a baut cafeaua/ceaiul/fresh-ul...va ofer eu cu draga inima!
somebody, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
somebody, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]