View Single Post
  #5023 (permalink)  
Vechi 10 dec 2012, 14:01:24
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

fetelor

eu.....am trecut prin multe anl trecut si la inceputul anului.....a fost foarte urat.

imediat dupa aceea, am avut probleme cu munca, am schimbat locul de munca, unde e cum e.

depresia mea o sa treaca, sper, cat de curand.
ma simt singura aici, si nu am chef de nimic.
am cunostinte aici care ma suna daca au nevoie de ceva, o informatie, un ajutor, o idee, insa atat

o gramada de baieti ma tot suna, daca nu vreau direct o relatie cu ei, nu is curiosi sa se imprieteneasca.

in timpul verii a tot fost ba un prieten, ba altul pe aici, acum au plecat toti, nu mai am cu cine schimba o vorba.

sa ies in cluburi, la distractii si de astea, nici nu imi place, nici nu imi permit acum, trebuie sa tin putin de banuti.

ba mai tot am probleme mici de sanatate.
inca nu m-am obisnuit cu vremea, mi-e frig mereu, nu suport aerul conditionat si aici e singura metoda sa te incalzesti, si la munca imi merge in continuu in cap. si sunt ametita zi de zi de la el, la propriu
acum mi se umfla o masea, de o saptamana ma doare, si mi-e oroare sa iau antibiotice.

mai am o luna si plec in tara, aba astept. nu mai am rabdare sa treaca luna asta, simt ca bat pasul pe loc.
pana una alta ma ingras vazand cu ochii,
Răspuns cu citat