View Single Post
  #5025 (permalink)  
Vechi 18 mar 2012, 17:35:03
rainbow83's Avatar
rainbow83 rainbow83 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: wuppertal, Germania
Vârsta: 41
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 642
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de Almi Ingerash Vezi mesajul
rainbow ai mare dreptate îți urez multă baftă să fie totul bine până la final și să ai câți copilași vrei tu am o nedumerire, scuze, poate ai mai zis.. ai zis că acum ești graviduță a 4-a oară.. ai pus la socoteală și sarcinile pierdute?
da, am pus la socoteala si sarcinile cu ingerasii pt ca am fost insarcinata pana la un moment dat

ioana, din proprie experienta te-as ruga sa investighezi pierderea sarcinii. si mie mi s-a spus, ca si altor mii de femei, ca probabil a fost bebe bolnav si data viitoare va fi bine. astea's bla, bla, bla. vrajeli de 2 lei. de cele mai multe ori exista un motiv. eu l-am aflat tarziu din pacate dupa ce 2 bebei s-au la ceruri prea devreme. acum fac tratament, ca si la Lucas si pare sa fie ok pana acum. miercuri vom avea 16 saptamani si poate vom afla si daca bebe ramane baietel
rainbow83, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1907 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1390 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 874 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]