View Single Post
  #505 (permalink)  
Vechi 14 oct 2011, 09:49:08
nicoles23's Avatar
nicoles23 nicoles23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Incerc sa maninc sanatos :)
Date: 163cm, 58.8kg
Mesaje: 1.004
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

neatza....

ce fac fetele azi?

noi ne-am trezit, trimis pusti la gradi...pus bebe la san am mai motait si eu putin si acuma imi beau cafa.
Nico, eu sunt asa de fericita ca am facut ieri start walking, vreau si sper sa ajung sa fac si azi plus ca voi merge la gradi dupa fiu-miu, drum care v-am zis ca dus intors sunt 3 km.
Aseara mi-am masat burta cu Relax&Tone, mi-am luat de mult aparatul asta si e ok ptr un rasfat si masaj bun. Asa ca m-am dat cu ulei si l-am pus pe burta.

Si eu sunt abonata la slabute voucher si e ok, doar ca nu am gasit prea multe oferte in timisoara ca asa de geaba sunt in alta parte .

Dorutza, nu stiu ce sa zic, eu si la primul copil am fost foarte ok cu organizatul de papa si de iesit afara si tot. Nascusem in octombrie si la 2 saptamini am inceput sa ies afara dar mai sistematic, adica zilnic am iesit de pe la 2 luni. NU ieseam afara decat daca erau mai mult de -5 grade, si daca era asa il culcam pe sabi imbracat ca de mers afara dar cu geamul deschis...dormea 3 ore neintors. Pun o poza sa vezi cum il culcam.
Daca ieseam afara era de obicei de la 11-13 si cand veneam acasa incepeam papa, curat, papam si eu.
E adevarat ce zice nico, la al 2-lea sti altfel sa te organizezi. La mine era rau cu, curatenia ca eu vrioam sa fac toata casa dintr-un foc si era mai greu iarna cu toate geamurile deschise ptr bebe.

Gea felicitari ca se misca cantarul in jos...bravo, tine-o tot asa.

SImo, flore super ca va intilniti ...vrem poze cu voi de la intilnire .

pupici
Imagini ataşate
File Type: jpg 011.JPG (1,26 MB, 12 vizualizări)
File Type: jpg 012.JPG (1.017,9 KB, 8 vizualizări)
nicoles23, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat