View Single Post
  #505 (permalink)  
Vechi 18 ian 2012, 19:32:38
alexandra123's Avatar
alexandra123 alexandra123 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 oct 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 1.801
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 301 ori in 237 mesaje
Implicit Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul


nu draga mea, nu trebuie sa iti pese, s ate gandesti macar o clipa ca ar putea face ceva naspa atat timp cat e plecat (mie asta mi-a spus sotul verisoarei mele, care vorba aia, mi-e foarte apropiat)..mi-a spus ca poiate fi corect, poate sa nu fie..nu voi sti niciodata..ceea ce conteaza e cum e cand e acasa...si nu ma pot plange, cand e acasa, e doar pentru mine, e grijuliu..si sirul poate continua..bine, si cand e plecat, il simt apropiat..ideea e ca nu am de unde sa stiu ce face el..si nici nu ma intereseaza...pentru ce sa am gandesc?ca sa ma imbolnavesc..?i-am spus si lui, ca nu am incredere in el, sa nu creada ca sunt vreo fraiera..si ca daca nu ii spun anumiet chestii uneori, asta nu inseamna ca nu observ..dar nu dau importanta..nu vreau sa dau..i-am spus ca daca i se pare ca acasa nu are ce isi doreste si prefera sa mai exploreze..bravo lui, daca nu aflu..dar daca aflu, nu o sa ma gandesc de doua ori inainte sa ii spun "pa", oricat l-as iubi si oricati ani de relatie am avea in spate..

deci, capul sus si nu te gandi la prostii..gandeste-te ca tu sti cea mai cea pentru el si ca te iubeste mai presus de orice..face bine la psihic si ii transmiti si lui asta..chiar daca nu e chiar asa pentru el, va ajunge sa creada
I-am zis si eu ca nu am incredere in el, dar el imi zicea ca trebuie sa am si bla bla bla...mno dar ma bucur ca mi-ai zis toatae astea, simt exact ce ai scris, o sa incerc sa fiu pozitiva si sa nu ma inereseze ce face atat timp cat se comppoarta cum trebuie... is vb ta...nu aflu...
__________________
Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..
Why is food sooo delicious???
Succesul e 99% transpiratie, 1% inspiratie
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...usi-12402.html

http://forum.slabute.ro/concursuri/t...3-a-12415.html