View Single Post
  #5113 (permalink)  
Vechi 12 dec 2012, 14:44:53
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Emy am citit ce ai patit cu fasolea..mai figura esti. Eu rad acum, dar a fost nasol pentru tine
La zapada a iesit al meu dimineata, deja s-a cam pus la loc, eu mai mai dat pe balconul din spate, ca acolo ies sa pip si sa nu inot in zapada..
As putea sa ies la zapada, dar ma duc sa citesc mai bine. Nici azi n-am facut sport..de vineri n-am mai facut, nici cum n-am avut chef.
Ai grija si tu de spate daca dai zapada..e miscare buna, nu zic, consumi calorii, dar sa nu patesti ceva. Intr-o iarna , am facut o miscare aiurea cand am dat zapada si apoi am tras vreo 2-3 zile..
In fine, sa ai o dupa masa linistita si o seara asemenea. La noi au trecut o singura data cu plugul, dar cu nisip inca n-au dat... Tot timpul sunt nepregatiti astia cu dezapazireaParca vad ca asa zic la tv.. Dar nu ma uit pana la 16 la tv, ca atunci ma uit pe euforia la coreeni. Te pup sa ai grija de tine.
Angi ce idei bune ne-ai dat
Te intrebasem cred ieri , zicai ca faci bai pt rana pe col. Cu ce faci? Faci infuzie de ceva?te pup
din cauza vitezei,am citit ca acolo faci pipimi-a luat vreo cateva secunde sa imi dau seama de ce ai scris cu adevarat
Pai fac sport,da cu moderatie,daca vad ca ma doare ceva oo las balta..ma ibine scot vreo 30 de lei din buzunar pt deszapezit..da o iau ca pe o distractie,mai vorbim,mai radem..eu am o lopata f mica,deaia din plastic,nu prea e practica ca ia putzin,dar cu ea nu patesc nimic..
da,mai..uite si la astia,e la jumatea lui decembrie si ei tot intr-o surpriza o tin..tot nu-s pregatiti..
Vizionare placuta,Roxy drag!!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (12 dec 2012), incognito (12 dec 2012)