View Single Post
  #5129 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 21:11:40
Fl0r3ntina's Avatar
Fl0r3ntina Fl0r3ntina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

fetelor am 2 vesti una bunicica si una foarte proasta...
aia bunicica e ca mi-au venit "musafirii" si m-am linistit..ca era cat pe ce sa cumpar si un test de sarcina
aia foarte proasta e ca soacramea s-a certat cu cei pe care o sa ii cununam...si se pare ca el are probleme la cap...cand a fost mic a avut un accident de masina si are ceva urmari si relatia lor e doar asa de fatada...cred ca ea e obligata sa se casatoreasca cu el...am mai luat si biletele alea in spania...in concluzie cred ca nu o sa ii mai cununam..pt ca soacramea platea ca noi sa fim nasi..si noi am acceptat sa ii cununam pt socramiu(el si cu mama miresei verisori)

azi am fost la calin events cu ei...momentan nu le-am spus nimic sper sa ii treaca supararea soacramii...dar ea spune ca nu o sa ii mai primeasca in casa ei...si nu o sa cheltuiasca banii pt a cununa un *****...(el a dat-o jos din masina pe soacramea, ea a incercat sa o convinga pe soacramea sa se urce in masina si sa vina la buc...si el a tipat la ea si i-a spus sa se urce imediat in masina si a jignit-o pe soacramea)
Răspuns cu citat