View Single Post
  #52 (permalink)  
Vechi 12 nov 2016, 19:51:05
Wana's Avatar
Wana Wana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2010
Locaţie: London, Anglia
Vârsta: 34
Dieta: hipo :)
Date: 167cm, 89.8kg
Mesaje: 565
Aprecieri acordate: 615
Am fost apreciat(a) de 715 ori in 434 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Am schimbat prefixul!!! 8!!! Nu-mi vine sa cred ca in sfarsit il vad pe 8!

Ura... am schimbat tickerul pentru a 3a oara...

Ma simt minunat

Mai fericita decat cantarul ma face doar oglinda hahahah Da... pe haine simt mult mai bine decat la cantar, poate si datorita sportului, ma modeleaza.

Centimetrul zice urmatoarele:

Gat -4cm
Piept -24cm
Talie -11cm
Colac -24cm
Fund -10cm
Pulpa -5cm
Mana -4cm
-----------------
Total -82cm !!!!!


Nu am inceput sa imi cumpar haine inca, mai astept, din 2 motive: 1. mai astept sa mai slabesc, 2. hainele pe care deja le am nu imi sunt extraordinari de mari, pentru ca inainte imi erau mici . Mi-am mai luat doar pantaloni pentru ca imi cadeau de pe mine. A fost minunat sa nu mai caut cea mai mare marime de haine pe care o pot gasi in magazinele obisnuite. Marimea 42!!!! Inainte ma zbateam intre 46-48. La fel la sutien, nu a trebuit sa mai caut cel mai mare sutien posibil, am scazut cred ca 2 numere.


In urma cu o saptamana mi-am cumparat waist trainer si am inceput sa fac waist training, in speranta ca poate o sa imi modeleze cat de cat burta.... sa nu mi se lase pielea foarte mult pe burta, acolo fiind problema mea cea mai arzatoare.

Nu e un drum usor, dar rezultatele sunt fabuloase, ma fac nespus de fericita. Mai am mult de muncit, dar atata timp cat vad rezultate, sunt mai motivata ca niciodata sa fac asta.
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Wana:
lidiuta (13 nov 2016), mad24 (13 nov 2016), nikytour (12 nov 2016), Zoe (13 nov 2016)