Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #522 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 01:25:45
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Dear diary,
Hai nu te uita asa urat la mine...da stiu k am dat-o in bara si stiu k e ceva timp de cand o tot dau in bara azi fiind punctul culminant....cu rusine te anunt k azi am ingurgitat 1426 de calpartea buna e k am avut carbo putini...partea proasta e k am avut zaharul mare...da stiu am baut suc,am mancat cartofi,praji si alune...sa ma scz k a fost sora la mine si nu mai venisera cu nepotik de prin iulie??....eh da stiu k e o scuza...si de data asta chiar e o scuza...pauza aia la sport urmata de mersul la petreceri,de laudele tuturor si de faptul k mi-am cumparat hainutze noi si nu sau mai uitat vanzatoarele urat la mine...ba chiar m-au imbiat frumos spre raftul cu haine pt oameni normale....asa cum stiam k va fi mi-au adus un oarecare confort psihic si am tot dat-o in bara...e drept si universul a complotat impotriva meak ba treburi importante de facut...ba iesiri in oras...una alta mi-au tot mancat din timp....ba faptul k start walkingul il fac razand vorbind akm...toate adunate au dus la....nu l-as numi esec...dar oricum la o dieta dezorganizata si fara prea mari rezultate....dar cumva o sa imi gasesc din nou forta si timpul necesar pt a le face pe toate asa cum trebuie...eu dau sfaturi altora dar la mine am mai omis asa sa ma uit in ultimul timp....dar maine e o noua zi...un nou incep(sper)....mi-am descarcat programe noi de aerobicturbo jam total body blast...care mi se pare fantastic mai ales k tot programul e cu fitball asa k va fi mai mult folosita si lucreaza mult si partea de sus a corpului...si nu are nici topaieli..decat putine si usurele....si tae bo cu billy blanks dar ink nu le-am vizionat sa vad ce pot face eu...adik ce nu e cu topaiala....teoretic planul e pus la punct...practic vom vedea...dar trebuie si practic...pt k eu vreau si pt k eu pot...si dak mai ma culc pe o ureche va rog frumos pe voi cele ce ma vizitati sa ma luati la palme....sa imi aduceti aminte k vreau sa ajung o slabutza si asta cat mai repede....ufff iar am scris romane....dar asta sunt eu vb lunga saracia omului
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......