View Single Post
  #5229 (permalink)  
Vechi 03 apr 2012, 18:42:03
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

pai.. a fost botos pe mine ieri.. dar seara era vesel.. si eu i-am explicat.. asa uitandu-ma in ochii lui mari hahaha.. dc ar vrea el asa ceva.. si mai ales cum trebuie sa imi ceara.. i-am zis ca mai bine se da el.. decat eu.. haha i-am zis ca e ca si cum te speli pe maini..hahaha.. am avut de-a explicatii..psihologice.. i-am zis ca il zic lu masa ca poate ea nu a avut grija de el.. dar el nu zicea nimic.
dar niciodata nu imi zice ca as avea dreptate la toate explicatiile.. e mereu cum zice el.. dar nu il mai contrazic..
azi dim..cand avem noi programul de 5 min sa stam impreuna inainte sa se preg de servici..a zis sa il dau cu crema asa duios.. si l-am dat si statea cuminte si era fericit .. evident ca l-am dat asa putin.. sa nu zica ca nu vreau..
si apoi i-am enumerat cate lucruri fac pt el.. ca sa nu zica ca nu am grija de el..
ieri am facut curat, mancare.. spalat.., aspirat.. i-am preg pijamale curate.. cersafuri..azi dim ii miscam mana in timp ce se spala pe dinti ca sa rad de el.. si mormaia..
si aseara glumea ca sa il sterg dupa dus hahaha..
nu stiu daca stiti am avzut la tv mai demult.. ca sunt barbati care vor sa fie tratati ca niste bebelusi si i-am zis ca asa vrei sa fii si tu si s-a speriat hahaha
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat