View Single Post
  #53 (permalink)  
Vechi 09 apr 2011, 07:38:50
Anca77yvb's Avatar
Anca77yvb Anca77yvb este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 apr 2010
Locaţie: bacau, Romania
Dieta: numar caloriile
Date: 163cm, 74kg
Mesaje: 1.177
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 18 mesaje
Implicit Re: Nu observa ca am slabit...

Citat:
Anterior postat de Cintya Vezi mesajul
Anca, am trait o experienta asemanatoare cu a ta M`a facut grasa, m`a jignit cum a putut, chiar mi`a trimis un mail in care m`a amenintat ( era ofticat ca avea impresia ca am o relatie cu altu` ) .. iar dupa vreo 2 luni m`a cautat si mi`a spus ca`i pare rau Eu am avut o relatie cu el, iar in perioada in care era ofticat si vorbea urat de mine a ajuns sa se laude ca s`a culcat cu mine si alte chestii destul de jignitoare... Acum cateva zile m`a invitat sa bem un pahar de vin.. l`am refuzat si l`am spus ca nu`l pot numi barbat Cand i`am spus si de ce a motivat cu : " M`ai auzit tu pe mine sa vorbesc vreodata ceva de tine? dar sa ma auzi..nu sa auzi de la altii " . Pur si simplu neaga ce a zis.. si cum stiu din surse sigure, a scazut si mai mult in ochii mei. I`am spus ca nu ma mai intereseaza absolut deloc persoana lui.. nici macar ca o simpla cunostinta M`a sunat si nu i`am raspuns.. m`a intrebat pe mess de ce nu i`am raspuns si i`am spus " ca n`am avut chef "

Crede`ma ca moare.. il vad, il simt.. E un barbat foarte orgolios... slabisem acu` 1 an destul de mult, dar eram certati si nu a zis nimic.. m`a cautat in schimb la cateva luni dupa Acum nu sunt slaba si cu tot cu orgoliul lui tot si `a calcat pe el si m`a cautat..pentru ca il intereseaza Ideea e ca ma simt bine in pielea mea si imi permit sa ii vorbesc de sus chiar daca nu arat foarte bine Asta conteaza si se vede. Orice barbat renunta la orgoliu la un moment dat daca il mai interesezi...

Eu iti recomand o schimbare de atitudine in primul rand Simte`te frumoasa, sexy, simte`te ca si cum ai merita un barbat de 2 ori mai bun ca el.. si reactioneaza in consecinta. Sa vezi cum vine, ca un catelus Este foarte important sa ai incredere in tine si sa ii transmiti prin atitudinea ta ceva de genu` : pot sa am 10 ca tine, dar imi doresc unul mai bun Si atunci el o sa te vrea pe tine si o sa incerce sa fie mai bun pt tine...
dap in fine acum a plecat, iar prietenul meu este cel mai bun coleg al sau ....... inca el nu stie ....... nici nu imi pasa ce mai spune sau ce face, eu am reusit sa slabesc deci asta conteaza pana la urma .......
Răspuns cu citat